Szkoła Magii i Czarodziejstwa
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój wspólny Veneficus

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Alkes

Alkes


Liczba postów : 10
Join date : 01/12/2014
Age : 27

Pokój wspólny Veneficus Empty
PisanieTemat: Pokój wspólny Veneficus   Pokój wspólny Veneficus EmptyPią Gru 12, 2014 10:37 pm

Pokój wspólny był duży, miał sporo wolnej przestrzeni zachowany oczywiście w barwach Veneficus'u. Był tu kominek, fotele, stoliki, kącik rekreacyjny z rozrywkami typu bilard szachy czy ping pong, duże okna, a nawet wyjście na sporych rozmiarów balkonik na którym był grill. Grunt to się dogadać z ludźmi i można spędzić miło każdy dzień.

(Masz pomysł na opis pokoju, wyśli mi go a zedytuje.)


Gdy chłopak wszedł do pokoju wspólnego poczuł się trochę jak na świetlicy szkolnej. no ale tu w sumie od razu było widać że jest lepiej, po pierwsze zadbane, po drugie więcej atrakcji. Po trzecie, już nie było pusto albowiem przybył tu z Fumiko. - Skoro nie rozpakowywałaś się przez te parę dni... chyba to miejsce musi być niezwykłe tak? Może opowiesz mi coś o nim co?- spytał i zaczął sie dogłębniej rozglądać po pokaźnych rozmiarów pomieszczeniu. -Fajnie tu- Uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
Fumiko

Fumiko


Liczba postów : 14
Join date : 30/11/2014

Pokój wspólny Veneficus Empty
PisanieTemat: Re: Pokój wspólny Veneficus   Pokój wspólny Veneficus EmptyWto Gru 16, 2014 4:19 pm

Wchodząc do pokoju, wpadł jej w oko bardzo wygodnie wyglądający fotel. Bez dłuższego zastanowienia zdjęła swoje czarne, skórzane, martensopodobne buty i wskoczyła na siedzenie, kuląc nóżki do siebie. Szybkim ruchem ręki wskazała na kanapę tuż obok, zachęcając chłopaka, by usiadł obok niej.
- Hm... Z pewnością musi. W końcu to szkoła dla nieludzi. Z tego co widziałam, czary są tu na porządku dziennym. - zrobiła taką minę, że dało się zauważyć, że dla niej w żadnym wypadku normalne to nie jest.
- Nie wiem za bardzo jak jest w normalnej szkole, ale tu klimat wydaje się być przyjazny. A szczególnie cudowne są tu widoki. Nie znam prawie nikogo, ale wydaje mi się, że znalezienie znajomych nie przyjdzie mi z trudem. Tobie też nie. - uśmiechnęła się wesoło.
Powrót do góry Go down
Alkes

Alkes


Liczba postów : 10
Join date : 01/12/2014
Age : 27

Pokój wspólny Veneficus Empty
PisanieTemat: Re: Pokój wspólny Veneficus   Pokój wspólny Veneficus EmptyWto Gru 16, 2014 4:41 pm

Chłopak rozglądał się więc nawet nie zauważył kiedy Fumiko znalazła się na fotelu, a gdy już tam wzrokiem powędrował to ujrzał zapraszający gest. Grzechem było by nie skorzystać więc położył torbę między fotelem a kanapą na której sam usiadł i się przeciągnął.
-Ooo... Wygodnie-Powiedział zadowolony i usiadł już normalnie.
-Cóż ja jeszcze nikogo z hmmm innej rasy, bezpiecznie tak mówić? Nie spotkałem Ale pewnie i oni, i czary zobaczę już niedługo- Powiedział z lekkim uśmiechem. A po chwili dodał odnośnie spraw towarzyskich.
-Musisz mi kiedyś pokazać parę ulubionych widoków. Z pewnością, po za tym już mam Ciebie prawda Fumiko? I puścił do niej oczko podkreślone uśmiechem. Po pewnej chwili milczenia chłopak wstał. - no nic miło było ale chyba będę szedł już do pokoju... masz mój numer więc napisz gdy tylko zechcesz, bayaj Uśmiechnął się wziął swoje rzeczy i poszedł do pokoju, na jakiś czas...

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój wspólny Veneficus Empty
PisanieTemat: Re: Pokój wspólny Veneficus   Pokój wspólny Veneficus Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój wspólny Veneficus
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój wspólny.
» pokój Ame~
» Pokój Stworka.
» Pokój Araś
» Ostatni pokój po lewej

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
St. Francesa :: St. Francesa :: Akademiki :: Dormitorium Veneficus-
Skocz do: