Szkoła Magii i Czarodziejstwa
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 I TY MOŻESZ BYĆ MG

Go down 
+2
Nightmare
Vid
6 posters
AutorWiadomość
Nightmare

Nightmare


Liczba postów : 24
Join date : 02/11/2014

I TY MOŻESZ BYĆ MG  Empty
PisanieTemat: I TY MOŻESZ BYĆ MG    I TY MOŻESZ BYĆ MG  EmptyNie Lis 30, 2014 5:04 pm

HO HO HO wesołych koszmarów... czekaj coś tu nie gra. Dobra urząd dyktatora ze swoją siedzibą na Kubie oficjalnie ogłasza nabór na tzw dręczycieli userów... znaczy Mistrzów Gry ( w końcu każdy dyktator potrzebuje kubańczyków), a więc śmiało nie gryzę... chyba .__. jeśli sądzisz, ze się nadajesz pisz, a odezwiemy się niebawem na pw
Powrót do góry Go down
Vid




Liczba postów : 87
Join date : 09/11/2014

I TY MOŻESZ BYĆ MG  Empty
PisanieTemat: Re: I TY MOŻESZ BYĆ MG    I TY MOŻESZ BYĆ MG  EmptyPon Gru 01, 2014 6:47 pm

Mam kilka gotowych scenariuszy, które mógłbym realizować w postaci kampanii (ciągi fabularne, normalne misje powiązane ze sobą, Ci sami gracze nie muszą uczestniczyć w kolejnych zadaniach), ale nie nadaję się jako MG wbijający komuś na fabułę, ot tak, z zaskoczenia. Ewentualnie jestem też w stanie komuś prowadzić losową przygodę, czyli taka osoba mi się zapisuje, a ja dopiero wtedy w losowym dla mnie momencie wtrącam się w jego posty i zaczynam realizować jakiśtam swój plan. Dodatkowo: Średnio potrafię prowadzić narzucone przez kogoś scenariusze, a więc i przy eventach może być ze mną kiepsko. Jeśli będzie możliwość bycia MG, to będę prowadził coś tylko wtedy, kiedy będę miał na to siły. Sama edycja zaklęć sporo zajmuje, więc nie chcę mieć z góry narzuconych obowiązków typu: "prowadź iwent".
Powrót do góry Go down
Lucky

Lucky


Liczba postów : 206
Join date : 02/11/2014

I TY MOŻESZ BYĆ MG  Empty
PisanieTemat: Re: I TY MOŻESZ BYĆ MG    I TY MOŻESZ BYĆ MG  EmptyCzw Gru 04, 2014 6:52 pm

Zgłaszam się by robić bałagan w szkole
Powrót do góry Go down
Nightmare

Nightmare


Liczba postów : 24
Join date : 02/11/2014

I TY MOŻESZ BYĆ MG  Empty
PisanieTemat: Re: I TY MOŻESZ BYĆ MG    I TY MOŻESZ BYĆ MG  EmptyPią Gru 05, 2014 4:58 pm

zgłosiło się dostatecznie dużo osób temat zamykam
Powrót do góry Go down
Dreamer

Dreamer


Liczba postów : 91
Join date : 16/12/2014

I TY MOŻESZ BYĆ MG  Empty
PisanieTemat: Re: I TY MOŻESZ BYĆ MG    I TY MOŻESZ BYĆ MG  EmptySro Sty 07, 2015 6:23 am

Ponownie otwieramy nabór na MG. Wszystkie zgłoszenia prosimy wysyłać w tym temacie, a Nightmare - głównodowodzący MG - rozpatrzy wasze podania. c:
Powrót do góry Go down
Lucky

Lucky


Liczba postów : 206
Join date : 02/11/2014

I TY MOŻESZ BYĆ MG  Empty
PisanieTemat: Re: I TY MOŻESZ BYĆ MG    I TY MOŻESZ BYĆ MG  EmptySro Sty 07, 2015 5:31 pm

Nadal chcę robić bałagan w szkolę
Powrót do góry Go down
Cadoc

Cadoc


Liczba postów : 40
Join date : 28/12/2014

I TY MOŻESZ BYĆ MG  Empty
PisanieTemat: Re: I TY MOŻESZ BYĆ MG    I TY MOŻESZ BYĆ MG  EmptySro Sty 07, 2015 6:17 pm

Witam. Zajmuję się regularnie zatruwaniem życia moim graczom na szkolnym kółku gier fabularnych. Zabijam, zsyłam klątwy, ślepotę, wymierzam kary za głupoty. A internet to takie komfortowe miejsce, w którym mogę dziesięć razy przemyśleć, jak przyjemnie okaleczyć postać gracza, fizycznie lub psychicznie. Oczywiście dbam też o dobrą atmosferę i jakość fabuły.
Innymi słowy, zgłaszam się do pełnienia tej szlachetnej funkcji na tym forum. Z chęcią odpowiem na ewentualne pytania.
Powrót do góry Go down
Lilibeth
Admin
Lilibeth


Liczba postów : 78
Join date : 29/07/2014

I TY MOŻESZ BYĆ MG  Empty
PisanieTemat: Re: I TY MOŻESZ BYĆ MG    I TY MOŻESZ BYĆ MG  EmptyCzw Sty 08, 2015 7:29 pm

Okej, super to zróbcie przykładowe zlecenie, a ja zobacze czy się nadajecie oksy? Póki co MG próbni.

EDIT.
Luckys ty byłaś MG na f1, więc jesteś MG bez żadnych formalności.
Powrót do góry Go down
https://francy2020.forumpl.net
Sponsored content





I TY MOŻESZ BYĆ MG  Empty
PisanieTemat: Re: I TY MOŻESZ BYĆ MG    I TY MOŻESZ BYĆ MG  Empty

Powrót do góry Go down
 
I TY MOŻESZ BYĆ MG
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
St. Francesa :: Sprawy Organizacyjne :: Obwieszczenia-
Skocz do: