Szkoła Magii i Czarodziejstwa
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 7
Join date : 18/01/2015

Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker Empty
PisanieTemat: Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker   Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker EmptyNie Sty 18, 2015 6:52 pm

Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker 259xzyv



Godność: Fate Ivanović
Wiek: 20
Pochodzenie: Urodził się w Ameryce, jednak jego narodowość dzieli się między Stanami z których to pochodziła matka a Rosją od ojca.
Wzrost: 173
Waga: 66



Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker 346uixh
Rasa: Czarodziej
Grupa: Saeva, klasa (wciąż) Szósta
Obowiązek:
Zielarstwo
Alchemia
Zaklęcia i uroki
Transmutacja
Rosyjski
Sztuka
Samoobrona/Walka wręcz/bronią białą
Matematyka


Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker 18ixw5
Umiejętności:
Jest bardzo przekonujący. Potrafi być uroczy, kiedy potrzebuje a czasem stanowczy
Dobrze posługuje się nożem i szczerze mówiąc gdyby chciał, to mógłby zrobić krzywdę każdym innym przedmiotem
Potrafi mówić po Rosyjsku, Angielsku i Włosku
Ma talent do nauki, przez jego wysoką inteligencję, jednak jest leniwy
Szybko zasypia, dzięki temu że potrafi wyzbyć się wszystkich złych myśli
Całkiem ładnie rysuje - często zamiast notować, szkicuje w swoim zeszycie
Ma podejście do kobiet jak i mężczyzn, jest bardzo obeznany w "zdobywaniu" kogoś
Jako, że jest już w 6 klasie i do tego drugi raz, to jego poziom czarów i wiedzy magicznej jest wysoki


Zaklęcia:
Ranga D
Mały wąż
Zabawa wodą
Kameleon
Ranga C
Podmuch
Wywołanie płaczu
Ranga B
Iluzja


Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker Wm00pe
Choroby/fobie: Jedyne, co mu dolega, to jego dzieciństwo. Brzmi komicznie, ale prawdziwie.
A strach ? Jedynie przed tym, że kiedyś zostanie CAŁKIEM sam. (ale to baaardzo bardzo głęboko skryta fobia)


Wygląd: Można by rzec, że Fate jest bardzo wyjątkowym osobnikiem nawet jak na taką dużą szkołę. Choć jego wzrost wynosił przy ostatnim mierzeniu tylko 1,73m łatwo jest go rozpoznać i odnaleźć w tłumie. Zaczynając od jego charakterystycznego, luźnego chodu, kończąc na kolorystyce jego ciała. No właśnie. Jego cera jest bardzo jasna, pokryta nielicznymi piegami na twarzy i nieco więcej w okolicy obojczyków. Włosy niemalże zacierają się z konturem twarzy przez bardzo jasną ich barwę.   Tak Fate jest albinosem. Nie dziwne więc pewnie będzie to, gdy wspomnę że jego oczy są koloru czerwonego.  Często zmrużone i znudzone czerwone paczadełka są otoczone dość długimi i pięknymi rzęsami, które wcale nie zabierają mu męskości, lecz dodają uroku. Fate nie kombinuje zbyt wiele ze swoim wyglądem w szkole ogranicza się do standardowego mundurka a po za szkołą preferuje luźne swetry, lub bluzy z kapturem. Najważniejsze jest to, żeby było wygodnie. Nie będzie się przecież przystosowywał do standardów, kiedy nie musi. Co mówi jego twarz? Wcale nie jest wiecznie uśmiechnięty jak jakiś psychopata ani też nie przesadza z powagą. Jego brwi są zwykle lekko wygięte ku górze a jego usta wyginają się w delikatnym, zachęcającym uśmiechu. Ciężko jest go też przyrównać do kogoś bardzo męskiego, lub do kogoś drobnego i uroczego. Fate znajduje się na idealnej granicy między jednym a drugim, co daje połączenie nieziemsko przystojnego a jednocześnie uroczego czarodzieja.

Charakter:
"Mogę pobić, albo dać się uderzyć,poniżyć i zostać poniżonym, zgwałcić i oddać się. Zrobię dla Ciebie wszystko, czego sobie tylko zapragniesz i nawet zachowam to dla siebie."
Fate... Inny człowiek, kiedy stoisz obok niego i całkiem inny, kiedy możesz przejrzeć go na wylot, co właśnie Tobie umożliwiam. Kiedy opiszę Ci go, pewnie uznasz, że jest Socjopatą – jak każdy inny. W sumie dużo się nie pomylisz, jednak już teraz muszę Cię uprzedzić, że to bardzo inteligentny socjopata... Taki po przejściach, wychowany twardą ręką ojca.
Z reguły zachowuje się jak przeciętny uczeń płci męskiej. Lubi pożartować, pójść na piwo, zapalić a czasem nawet chamsko poderwać dziewczynę z sąsiedniej klasy. O! I do tego dochodzi jeszcze to, że już rok kibluje! To jeszcze bardziej czyni z niego typowego kozaczka. Czyż nie? A najzabawniejsze jest to, że on sam żadko kiedy rozpoczyna rozmowę, zaprasza gdziekolwiek, czy dołącza się do grupki korytarzowych spacerowiczów. Dlaczego? Bo nigdy tego nie potrzebował. Czerpał profity tylko i wyłącznie z ludzkich słabości i niezdolności, ale kiedy już ktoś go zaczepił od tak, to wcale mu to nie przeszkadzało, czasem to nawet pozwalało jeszcze bardziej nimi zmanipulować i jeszcze bardziej odkryć ich słabe punkty...
Dobrze, dobrze... Ale skoro już wiesz jak to jest z nim na prawdę, to pewnie domyślasz się, jak odbiera go zwykły uczeń? Dobry kolega, który zrozumie każdy problem i żadnej niedoskonałości i słabości nawet nie pomyśli by wyśmiać. Zawsze do pogadania, zaufany... Żartowniś... Joker. Inni z kolei poznają go bardziej dogłębnie. Dla niektórych uległy, dla innych ostry, dla jeszcze innych jest tarczą, inni w rekompensacie za jego czyny sami są jego niewidoczną ochroną. No dobra. Może trochę to było przesadzone z tą obojętnością. Czasem, kiedy ma na prawdę dobry humor zdarza mu się latać po całej szkole i wymachiwać rękoma rzucając swoje "zabawne" zaklęcia w stronę uczniów. Zawsze lubił igrać z losem, przynosić, lub odbierać ludziom szczęście. Jego obecność... Niczym koło fortuny


Uwaga: Przypominam, że Twoja postać nie ma jak poznać prawdziwej natury Fate'a, bo nie jest mną, ani Tobą. Pamiętaj też, że charakter postaci pod wpływem fabuły może się zmienić.

Historia:
Fate... okropne dziecko z białymi włosami, które nie miało prawa ujrzeć światła dziennego. Ha. Spytasz, dlaczego? Bo był jeszcze większym dowcipem losu niż każda inna wpadka, właśnie dlatego, że nie był wpadką.  Brzmi zabawnie prawda?

Gdy starszy Ivanović opuścił piękną Rose, wyjeżdżając na rok w poszukiwaniu lepszej pracy, okazało się, że ta była brzemienna. Jakim cudem, skoro od dawien dawna Rose z nikim nie współżyła? A już na pewno nie z jej oschłym małżonkiem. Przerażona kobieta miesiącami ukrywała się w swoim domu, nie chcąc by ktokolwiek dowiedział się o jej ciąży – to oznaczałoby przecież zdradę której Ivanović nie wybaczyłby jej. W spartańskich warunkach narodziło się znienawidzone przez 9 miesięcy dziecko. Rose była silną kobietą – to trzebabyło jej przyznać. Ze wstrętem patrzyła na odrażającego dzieciaka, który nie przypominał ani jej ani nawet Ivanović'a i pozostawiła je w piwnicy, by nie winić się za jego śmierć. Kobieta postradała zmysły, po nocach słyszała wyjące dziecko, które nie miało prawa już żyć. Zeszła więc pewnego wieczora na dół, by uświadomić sobie, że dziecko jest martwe, jednak... Los był dla niego przychylny. Rose wciąż nienawidziła go, jednak coś mówiło jej, że coś jest w tym dzieciaku, coś szczęśliwego. Fate - Tak dała mu na imię, a światu ogłosiła iż jest adoptowany.

Amerykanka i Rosjanin szybko się jednak rozstali, kiedy wyszło na jaw, że stary Ivanović był czarodziejem a Fate był urokiem rzuconym na piękną Rose... Okrutne prawda? Takie testowanie swoich ambitnych uroków na zwykłych ludziach... Co za nienormalna rodzina.
Dzieciństwo naszego bohatera nie było zbyt kolorowe, ojciec tylko go musztrował a kiedy Fate na prawdę go mocno potrzebował, ten kazał mu radzić sobie samemu i przebiegle szukać rozwiązań. I od tego się zaczęło. Fate "podkładał się" pod kolegów, kiedy mieli problem – Wtedy byli mu winni przysługi. Kiedy potrzebował drobnych pieniędzy, był podwórkowym najemnikiem. Jego istnienie... Ciało i dusza stały się dosłownie do wynajęcia....

Prawdziwa zabawa jednak zaczęła się, kiedy Fate  ukończył szkołę a ojciec po raz pierwszy wspomniał mu o szkole magii. Wraz ze skończeniem wakacji, chłopak musiał opuścić dom i wyjechać daleko i na długo, właściwie to było mu wszystko obojętne. Nigdy nie bał się ludzi i nowych miejsc... Już w pierwszej klasie wszyscy uczniowie zarówno z jego roku i domu, jak i cała reszta uczniów wiedzieli, że na Jokera zawsze można liczyć w każdej sprawie w zamian za "Dług". Tak... Fate zawsze miał sporo dłużników i zwykle nie oczekiwał od nich pieniędzy lecz innej przysługi, "pleców" lub informacji. I tak mijały kolejne lata, jednak przez jego przeogromne poczucie humoru i zbyt lekkie podejście do wielu spraw, nie udało mu się przejść do ostatniej klasy... Mogłoby się to wydawać nieprzyjemne.... Jednak pomyśl... Jeżeli jesteś tak ustawiony, to masz ochotę opuszczać tę szkołę?

Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker Yfjr
Ekwipunek:
Scyzoryk
Butelka wody
Złoty sygnet ojca

Ciekawostki:
Każdy przedmiot i nauczone zaklęcia wybierał na podstawie przydatności... Ale przydatności w robieniu żartów i psikusów znajomym
Jest całkiem pozbawiony wstydu... No chyba, że musi... To wtedy udaje.
Mieszka sam w pokoju, ale ma jedno wolne łóżko.
Ma mocną głowę po ojcu, pali tylko "dla towarzystwa"
Tak na prawdę od nikogo nie wymaga "długów"... Po prostu każdy czuje się zobowiązany, by dać mu coś w zamian za takie oddanie
Nie przeszkadza mu zbliżenie z mężczyzną, czy dużo młodszą lub starszą osobą.
Wielkie umysły o małym wzroście mogą sobie pozwolić na wielkie obrazki! O!



Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker 2ngaech
[/color]


Ostatnio zmieniony przez Joker dnia Wto Sty 20, 2015 7:34 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Lucky

Lucky


Liczba postów : 206
Join date : 02/11/2014

Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker Empty
PisanieTemat: Re: Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker   Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker EmptyPon Sty 19, 2015 8:31 pm

amoobrona/walka wręcz/bronią białą - jeden przedmiot
Rozpisz wygląd do 200 słów przynajmniej.

Jeśli chcesz akcept to liczę na relację z Camelią *to szantaż*.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 7
Join date : 18/01/2015

Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker Empty
PisanieTemat: Re: Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker   Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker EmptyWto Sty 20, 2015 2:16 pm

Poprawione... Dodałem trochę w wyglądzie.. Ah, sama rozumiesz tak bardzo nie lubię pisać wyglądu _^_

Wszelkie relacje mile widziane >
Powrót do góry Go down
Lucky

Lucky


Liczba postów : 206
Join date : 02/11/2014

Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker Empty
PisanieTemat: Re: Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker   Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker EmptyWto Sty 20, 2015 8:15 pm

Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker 3484q43
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker Empty
PisanieTemat: Re: Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker   Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker Empty

Powrót do góry Go down
 
Wiem czego pragniesz, kochana ♠Joker
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
St. Francesa :: Sprawy Organizacyjne :: Kartoteka-
Skocz do: