Szkoła Magii i Czarodziejstwa

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Niom, niom, niom~~pierniczki. V2 bo ostatnio spaliłem.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Wartakus

Liczba postów : 53

PisanieTemat: Niom, niom, niom~~pierniczki. V2 bo ostatnio spaliłem.   Czw Gru 18, 2014 8:33 am

Aspekt I - personalizacja
Godność:Raito Übel
Pochodzenie:Polsko-Austriackie
Wzrost:185 cm
Waga:76 kg

Aspekt II - profilowanie
Rasa:Czarodziej
Grupa:Uczeń Klasy Pierwszej-Ordinarium
Obowiązek:

Magiczne:
- transmutacja
- okultyzm
- zaklęcia i uroki
- historia magii
Zwykłe:
- niemiecki
- matematyka
- fizyka
- chemia
Dodatkowe:

- samoobrona/walka wręcz/bronią białą.
- wychowanie fizyczne
- plastyka
Aspekt III - magia
Umiejętności:
-Szermierka(Szablą i szpadą)
-Gotowanie
-Walka wręcz
-Biegłość mówienia w językach: Polskim, Niemiecki, Angielskim
-Szybko się uczy
-Uzdolniony plastycznie

Zaklęcia:
D:
- Złote Motyle
- Wyczuwanie obecności
- Błękitny płomień
C:
- Shunpo
- Rażenie prądem

Aspekt IV- indywidualizacja  
Choroby/fobie:Zazwyczaj zdrów jak ryba, ale od czasu do czasu ma problemy z kolanami. Co do fobi chłopak nienawidzi porażek, same myślenie o niej przyprawia go o dreszcze

Wygląd:
Patrząc na Raito ma się wrażenie jakby nie zdał kilka razy, chłopak jest wysoki i dobrze zbudowany. Na jego owalnej twarzy znajdują się niebieskie oczy z fioletowymi refleksami. Jego miękkie o kolorze blond włosy sięgają mu trochę za uszy, zazwyczaj są z lekka roztrzepane. Karnacja jego jest pospolita dla regionów, które zamieszkiwał.
Na jego ciele można, znaleźć dość pokaźną liczbę blizn otrzymanych w wyniku zaczynając od bójek jak tez ciężkich treningów i pojedynków szermierczych. Nogi Raito ma długie, jego uda i łydki są dobrze umięśnione dzięki porannym przebieżką. Wracając do twarzy chłopak łagodne różowate usta i średniej wielkości prosty nos, na prawym uchu posiada on tunel (7mm). Ubrany jest w długi czarno czerwony płaszcz z kapturem pod, nim znajduje się szkolny mundurek a dokładniej biała koszula a na niej ciemna z zielonymi akcentami. Z kieszonki kamizelki wystaje łańcuszek, na, którego końcu (w owej kieszeni) znajduje się srebrny zegarek. Poniżej na jego nogach spoczywają ciemnie spodnie spięte skórzanym paskiem. Na stopach spoczywają ciemnobrązowe półbuty o cienkiej podeszwie. Wracając, trochę do góry na jego prawej dłoni spoczywają trzy pierścienie, które otrzymał od ojca (już martwego) z wypisanymi celtyckimi runami. Przy jego lewym biodrze spoczywa czarna pochwa ze złotymi akcentami, w której znajdziemy szable. Obok szabli znajduje się jeszcze mały sztylecik, ale ten już nie spoczywa w tak zdobionej pochwie. Dodatkowo na sztylecie zostały wykute runy mówiące "Mną nie zabijesz" co miało oznaczać, że sztylet nie służy do zabijania.

Charakter: Raito jest oziębłą osobą podczas rozmowy z, nim ma się wrażenie jakby nie wyrażał on emocji. Wyrażanie emocji sprawia mu taki trud jak stanie inwalidzie bez nóg, lecz w niektórych sytuacjach (zazwyczaj) bardzo poważnych rozmowach udaje mu się na odrobinę uczuć. często woli przebywać sam przechadzając się leśnymi ścieszkami, a gdy pada to najlepsze co mogło mu się przytrafić. Chłopak jest osobą zrównoważoną, woli trzymać się z boku i unikać niepotrzebnych konfrontacji. Raito przepada bardziej za towarzystwem zwierząt(głównie kotów) niż za towarzystwem ludzi. Dąży do swoich celów nawet, jeśli miałby być to cel, który można osiągnąć tylko "po trupach". Nienawidzi, gdy ktoś niesłusznie go ocenia. Robi wówczas wszystko, by pokazać swoją dobrą stronę. Jest ułożony, lecz i jemu zdarzają się gorsze dni, w których najchętniej zakopał, by się pod kołdrą. Jego oziębłość może odtrącać, lecz szanuje on osoby, które zdecydują się z, nim zaprzyjaźnić. Szanuje osoby honorowe i takie, które nie boją się mówić otwarcie o swoich przekonaniach i opiniach. Raito nie przepada za swoją matką, która zostawiła ich rodzinny dom i wyjechała za granice z nowym mężem. Chłopak gardzi ludźmi pyszniącymi się i nadużywającymi swojego statutu społecznego. Chłopak, mimo iż bardzo dobrze kontroluje swoje emocje ma swoje granice jak, każdy człowiek po przekroczeniu jej często traci on, kontrole nad sobą. Jego oczekiwania względem siebie są bardzo wysokie wręcz, można rzec z lekka masochistyczne.  

Aspekt V - dodatki
Ekwipunek:
-Strój wymieniony w wyglądzie.
-Telefon(smartfon)
-Amulet Ochronny: Potrafi zatrzymać do 2-3 zaklęć ofensywnych klasy C pod rząd lub czasami jedno klasy B . Po otrzymaniu wcześniej wymienionej liczby zaklęć klasy C Amulet dezaktywuje się i potrzebuje paru dni (ok.2) na reaktywacje.
-Księga zaklęć
-Skórzana torba

Ciekawostki:
-Kradnie ciastka
-Śpi z szablą jak z przytulanką
-Codziennie wstaje wcześnie rano by pobiegać
-Uczestniczył do rygorystycznej szkoły wojskowej, lecz zrezygnował z niej po śmierci swojego przyjaciela na teście wytrzymałościowym w lasach tropikalnych.

Ostatnio zmieniony przez Wartakus dnia Czw Gru 18, 2014 10:05 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
A.D.M.

Liczba postów : 409

PisanieTemat: Re: Niom, niom, niom~~pierniczki. V2 bo ostatnio spaliłem.   Czw Gru 18, 2014 10:30 am

Czy ten amulet ma jakieś właściwości ?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Wartakus

Liczba postów : 53

PisanieTemat: Re: Niom, niom, niom~~pierniczki. V2 bo ostatnio spaliłem.   Czw Gru 18, 2014 3:00 pm

Hmmm... jakoś nad tym się specjalnie nie zastanawiałem, ale jak już mam taką opcję to mógł, by być to amulet ochronny
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
A.D.M.

Liczba postów : 409

PisanieTemat: Re: Niom, niom, niom~~pierniczki. V2 bo ostatnio spaliłem.   Czw Gru 18, 2014 9:32 pm

Ejdiem'owy akcept!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Niom, niom, niom~~pierniczki. V2 bo ostatnio spaliłem.   Today at 1:51 pm

Powrót do góry Go down

Niom, niom, niom~~pierniczki. V2 bo ostatnio spaliłem.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ostatnio obejrzane