Szkoła Magii i Czarodziejstwa
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kisiel Budyniowy

Go down 
+20
Dreamer
Rosea
Rothuen
Madilyn
Daisy
Lexaire
Lorelei
Sharilyn
Lucky
Berry
Believer
Arashi
Elin
Eve
Aerlynn
Kirke
Faust
Miranda
Bloody
Sara
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Dreamer

Dreamer


Liczba postów : 91
Join date : 16/12/2014

Kisiel Budyniowy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Kisiel Budyniowy   Kisiel Budyniowy - Page 5 EmptyWto Gru 16, 2014 10:40 pm

First topic message reminder :

Witajcie w słodkim świecie kisielku o smaku budyniu! To właśnie tutaj możecie prosić o avatary jak i o sygny. No to może zacznijmy od kilku zasad:


    1. Mam prawo odmówić wykonania zamówienia.
    2. Zamówienia podpisuję: (e) Lert
    3. Jeżeli zwlekam z wykonaniem zamówienia - pojawi się notka, bądź takowe zostanie wykonane w najbliższy weekend.
    4. Każdy ma czas trzech dni na złożenie reklamacji.
    5. Niechętnie wykonuję zamówienia z gifami - jednak próba prośby nie zaszkodzi.
    6. Zważając na natłok zamówień avków świątecznych... No cóż, nie każda postać i nie każdy art świąteczny jest jakiś piękny. Od teraz, kiedy chcecie świąteczny avatarek lub sygnaturkę - będę bezwzględnie sobie wybierać czy obrazek mi się podoba i chcę go obrobić, czy jednak nie.
    7. Składając zamówienie, możecie podać już gotową pracę, jako wzór, jakbyście chcieli, aby grafika wyglądała. Jeżeli gotowa praca będzie pochodzić ode mnie - nie ma problemu. Jeżeli od kogoś innego... Cóż, mogę spróbować, jednak cudów nie obiecuję.8. Zamówienia wykonane na francy2020.



Kod:
Av/sygna:
Obrazek:
Duży napis:
Mały napis:
Inne:


Ostatnio zmieniony przez Dreamer dnia Pon Gru 29, 2014 9:01 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Anthony

Anthony


Liczba postów : 2
Join date : 16/01/2015

Kisiel Budyniowy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kisiel Budyniowy   Kisiel Budyniowy - Page 5 EmptyPon Sty 26, 2015 6:20 am

Dziękuję miszczu ♥
Powrót do góry Go down
 
Kisiel Budyniowy
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
St. Francesa :: Offtop :: Galeria Sztuki-
Skocz do: