Szkoła Magii i Czarodziejstwa
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Relacje Mirandy

Go down 
+3
Vegard
Sara
Miranda
7 posters
AutorWiadomość
Miranda

Miranda


Liczba postów : 116
Join date : 30/11/2014
Age : 26

Relacje Mirandy Empty
PisanieTemat: Relacje Mirandy   Relacje Mirandy EmptyWto Gru 02, 2014 4:26 pm


Pisać śmiało! Nie gryzę... No, najwyżej mogę trochę pociąć c:

Sara
STILL WAITING...
(C)
Vegard
Miranda chłopaka z Queers zna krótko, a ich znajomość do najmilszych się nie zalicza. Prawie od razu po zapoznaniu miał miejsce typowy dla dziewczyny incydent, oczywiście z udziałem nożyczek. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak takie sytuacje nie sprzyjają rozwojowi relacji w dobrym kierunku. Może kiedyś bardziej się do siebie przekonają? Kto wie.
(C)
Lucky
Jednym z ulubionych przedmiotów w szkole jest dla Mirandy nauka o magicznych zwierzętach, również za sprawą ciekawej nauczycielki od tych zajęć. Można by powiedzieć, że Miranda od jakiegoś czasu stała się swego rodzaju pupilką dla panny Lucy, a uczennicy z Saevy wcale to nie przeszkadzało. Ich relacja była dość niespotykana, bo momentami zachowywały się nawet jak koleżanki, gdzie większość nauczycieli uważałaby to za spoufalanie się i brak szacunku. Ale nie panna Lucky i za to Miranda bardzo ją lubiła.
(C)
Ash
Miranda dość niedawno poznała tego chłopaka w pokoju wspólnym w dormitorium Saeva. Dziewczyna zna go za krótko, by wyrobić sobie o nim jakieś konkretne zdanie, jednak pierwsze wrażenie było dobre i raczej nic nie wskazywało, by ich relacja miała się popsuć.
(C)

Azalia
Ich relacja jest dość zawiła i niezrozumiała dla osób trzecich. Zacznijmy może od początku, kiedy to zaraz po rozpoczęciu nauki dziewczyny miały ze sobą pierwszy kontakt. Poszło o pokój, w którym miały razem mieszkać. Nie wiadomo jednak o co tak dokładnie poszło, ale po całym incydencie żadna rzecz w pokoju się nie ostała. Miranda pałała później do Azalii szczerą nienawiścią, oczywiście z wzajemnością. Po czasie jednak ich relacja złagodziła się, co jednak zauważyły jedynie uczennice z Saevy. Teraz, kiedy spotkają się na lekcji, bądź gdziekolwiek indziej nie może obejść się bez jakiejś kłótni, obrażania i ripostowania się nawzajem. W głębi duszy jednak obie dziewczyny się lubią, nie wiadomo nawet dlaczego. Tak po prostu.
(C)
Fumiko
Soon...
(C)
imię i nazwisko
tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst  tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst
(C)


Ostatnio zmieniony przez Miranda dnia Pon Gru 29, 2014 1:02 pm, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
Sara

Sara


Liczba postów : 192
Join date : 30/11/2014
Age : 26
Skąd : Głogów

Relacje Mirandy Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Mirandy   Relacje Mirandy EmptyWto Gru 02, 2014 8:15 pm

Cześć skarbuszku, jakiś pomysł na Sare? 3:
Powrót do góry Go down
Miranda

Miranda


Liczba postów : 116
Join date : 30/11/2014
Age : 26

Relacje Mirandy Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Mirandy   Relacje Mirandy EmptyWto Gru 02, 2014 8:58 pm

Sarcia <3 pomyślę nad tym i niedługo dam znać na pw, bo jak na razie nie mam żadnych pomysłów xd
Powrót do góry Go down
Vegard

Vegard


Liczba postów : 7
Join date : 04/12/2014

Relacje Mirandy Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Mirandy   Relacje Mirandy EmptyPią Gru 05, 2014 6:35 pm

No siema. XD
Powrót do góry Go down
Lucky

Lucky


Liczba postów : 206
Join date : 02/11/2014

Relacje Mirandy Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Mirandy   Relacje Mirandy EmptySob Gru 06, 2014 12:43 am

Ja chcę Mindę jako uczennicę pieszczoszkę prawie jak koleżankę...mogę?
Powrót do góry Go down
Miranda

Miranda


Liczba postów : 116
Join date : 30/11/2014
Age : 26

Relacje Mirandy Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Mirandy   Relacje Mirandy EmptyNie Gru 07, 2014 12:14 pm

Vegard napisał:
No siema. XD
Pw z moim pomysłem wysłane, napisz, jak masz jakieś inne pomysły XD

Lucky napisał:
Ja chcę Mindę jako uczennicę pieszczoszkę prawie jak koleżankę...mogę? prooooosie

Oczywiście <3 Mirka będzie taką pupilką pani profesor awww~
Powrót do góry Go down
Ash Ezra

Ash Ezra


Liczba postów : 18
Join date : 30/11/2014
Age : 28

Relacje Mirandy Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Mirandy   Relacje Mirandy EmptyNie Gru 07, 2014 2:42 pm

Proponuję...przyjaźń? Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Powrót do góry Go down
Mark Joshua Denver

Mark Joshua Denver


Liczba postów : 32
Join date : 30/11/2014

Relacje Mirandy Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Mirandy   Relacje Mirandy EmptyNie Gru 07, 2014 3:44 pm

Też coś poproszę.
Powrót do góry Go down
Miranda

Miranda


Liczba postów : 116
Join date : 30/11/2014
Age : 26

Relacje Mirandy Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Mirandy   Relacje Mirandy EmptyNie Gru 07, 2014 7:23 pm

Ash Ezra napisał:
Proponuję...przyjaźń? Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Dopisane~

Mark Joshua Denver napisał:
Też coś poproszę.
Może zobaczymy po lekcji alchemii, skoro już mają ze sobą jakiś kontakt?

A.D.M. napisał:
Bądź moją sponsorko-kochanką <3
CHYBA MNIE NIE STAĆ XD
Powrót do góry Go down
Miranda

Miranda


Liczba postów : 116
Join date : 30/11/2014
Age : 26

Relacje Mirandy Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Mirandy   Relacje Mirandy EmptyNie Gru 07, 2014 7:32 pm

A.D.M. napisał:
Stać, stać ... ale w sumie Abyss jest bogaty...
bądź w takim razie kochanką <3
mogło by być tak, że już kiedyś się spotkali i znają się (co udowodnimy w fabule)
- nie spali ze sobą, bo Abyss szanował jej zdanie, skończyło się tylko na paru randkach

so what do You think?

Parę randek, których Miranda nie uważałaby za randki, ponieważ dla niej takie sytuacje z nauczycielem są nieprzyzwoite. Z jej strony to byłyby raczej kulturalne spotkania przy kawce czy herbatce, z perspektywy Abyssa może to wyglądać inaczej. Ok, dopisuję, chyba, że jeszcze na coś wpadniesz ^^.
Powrót do góry Go down
Miranda

Miranda


Liczba postów : 116
Join date : 30/11/2014
Age : 26

Relacje Mirandy Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Mirandy   Relacje Mirandy EmptyNie Gru 07, 2014 7:35 pm

A.D.M. napisał:
Nie - randki przed tym, zanim Abyss został nauczycielem. On dopiero teraz przybył.
Miranda jest z Węgier, a Abyss wiele podróżował. Mógł ją poznać, kiedy ta miała wakacje i przebywała w domu.  

Randki, randkami - nic poważnego, jakieś flirty, oboje zdawali sobie sprawę, że nic z tego nie będzie. później (gdy przybył do szkoły) mogło by się to przerodzić w przyjaźń

Ok, dopisuję :3
Powrót do góry Go down
Fumiko

Fumiko


Liczba postów : 14
Join date : 30/11/2014

Relacje Mirandy Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Mirandy   Relacje Mirandy EmptyPon Gru 08, 2014 12:10 am

MIIIRCIA, ZAPOMNIAŁAŚ CHYBA O KIMŚ. :I
Powrót do góry Go down
Sara

Sara


Liczba postów : 192
Join date : 30/11/2014
Age : 26
Skąd : Głogów

Relacje Mirandy Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Mirandy   Relacje Mirandy EmptyWto Gru 09, 2014 9:49 pm

O JAK ŚMIECHŁAM Z DOPISKU PRZY MNIE XDDDDDDDDDDDDD
Powrót do góry Go down
Miranda

Miranda


Liczba postów : 116
Join date : 30/11/2014
Age : 26

Relacje Mirandy Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Mirandy   Relacje Mirandy EmptyPon Gru 29, 2014 12:57 pm

SARA PLZ TO JUŻ PRZESTAJE BYĆ ŚMIESZNE XDDD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Relacje Mirandy Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Mirandy   Relacje Mirandy Empty

Powrót do góry Go down
 
Relacje Mirandy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Relacje Lynn.
» Relacje Rema
» Relacje Araś
» Relacje Stokrotki
» Relacje Sary ☼

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
St. Francesa :: Sprawy Organizacyjne :: Biuletyn :: Relacje-
Skocz do: